scorecardresearch

SAMSUN'DAN MERAL AKŞENER İÇİN İMZA DESTEĞİ!

10 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 18 gün önce
DilTürkçe
Açıklama
Samsun İYİ Parti Teşkilatı üyeleri “Ben 100 bin imza ile Cumhurbaşkanı adayıyım” diyen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e destek vermek için, il seçim kuruluna gitti
İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü ve parti üyeleri Samsun İdare ve Vergi Mahkemeleri’nde bulunan ilçe seçim kuruluna giderek 100 bin imza için destek verdi.
2 saatte 45 bin imzanın üzerine çıkıldığını belirten İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü,"Bizim hedefimiz 100 bin imza değil. Milyon imzayı bulmak ve 9'una kadar gece gündüz çalışarak her ilçe seçim kurulunda ilçe teşkilatımızdan görevli bulundurarak hasta, yaşlı ya da gelmek isteyipte gelemeyen vatandaşlarımızı da buraya getirmek.İYİ Parti Teşkilatlarının İYİ'lerinin arkasında durduğunu tüm Türkiye'ye ve dünyaya duyurmak istiyoruz. Kimseden korkmadığımızı,ü kimseden çekinmediğimizi, alnımızın ak başımızın dik olduğunu haykırmak istiyoruz" dedi.
Türkiye'nin 25 Haziran sabahında güneşli bir güne uyanacağını belirten Süslü, "Türk milliyetçilerinin, vatanseverlerin buluşmasıyla kurulan İYİ Parti de onların söylediği tarzda terör örgütü mensubu kimseyi bulamayacaklarını çok iyi bildiklerinden sadece korku salmaya, insanları tedirgin etmeye çalışanlara da buradan bir cevap vereceğiz" dedi.
HABER: MİNE ŞEN