scorecardresearch

AHMET DAVUTOĞLU SAMSUN’DA

1 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 2 ay önce
DilTürkçe
Açıklama
AHMET DAVUTOĞLU SAMSUN’DA
Türkiye Cumhuriyeti 26. Dönem Başbakanı ve Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu bir takım ziyaretlerde bulunmak amacıyla Samsun'a geldi.
İlk olarak Samsun Valiliği ve Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde bir dizi ziyaret gerçekleştiren Davutoğlu son olarak AK Parti Samsun İl Başkanlığını ziyaret etti.
Valilikte yaptığı açıklamada Samsun’un istiklal meşalesinin yandığı şehir olduğunu belirten Davutoğlu, “Samsun bir şehirde olması gereken vasıflara sahip. Samsun'da gerçekleştirilen projeleri görmekten büyük onur duydum. Bölgeler arası geçiş anlamında büyük öneme sahip olan bu şehir liman kapasitesiyle de Karadeniz'de yükseliyor" dedi.
Ardından Büyükşehir Belediyesini ziyaret eden Davutoğlu burada Büyükşehir belediye başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Son olarak Ak Parti Samsun İl Başkanlığını ziyaret eden Davutoğlu göreve yeni gelen İl Başkanı Hakan Karaduman’a hayırlı olsun dileklerini iletti. Meşale şehrinde bulunmaktan gurur duyduğunu belirten Davutoğlu, "Hatay da helikopterin düşmesi sonucu şehit olanlara Allahtan rahmet diliyorum. Terör örgütleri ile yapılan mücadele kararlılıkla devam edecek" dedi.
Yaptığı ziyaretlerde Davutoğlu'na birtakım hediyeler takdim edildi.

HABER: MİNE ŞEN
KAMERA: CÜNEYT ÇETİN